DTS Ede verliest eerste slag tegen CSV Apeldoorn

18 augustus 2012 om 00:00 Nieuws

EDE - DTS Ede en CSV Apeldoorn, beide uitkomend in de hoofdklasse A, waren ook tot elkaar veroordeeld in de bekerstrijd. Het werd een aantrekkelijke ontmoeting, waarin de Apeldoorners uiteindelijk met een 2-3 zege huiswaarts keerden.

,,Maar een gelijkspel had de verhoudingen beter weergegeven", had elftalleider Harold Verwoert gezien. En daarmee sloeg hij de spijker op zijn kop. DTS, met verrassend de goed spelende Raoul Berends in de achterste linie, dicteerde het spelletje. CSV Apeldoorn werd op eigen helft terug gedrongen en moest de openingstreffer van DTS toestaan. Een wereldactie van ex Bennekommer Altay Tomruk, die na een aantal passeerbewegingen doelman Veeneman volstrekt kansloos liet: 1-0.

DTS leek door te drukken, maar slaagde er niet in de zo bevrijdende 2-0 te scoren. Na ruim een half uur spelen leek Jamal Bendadi te scoren, maar de bal rolde tergend langzaam voor het doel langs. De thuisclub, massaal in de aanval, liet zich vervolgens verrassen. Het was Jasper van Oorsponk die de gelijkmaker liet aantekenen. Op slag van rust verschalkte Paul Frenken zijn eigen doelman Bas Pol. Een corner werd in eigen doel gekopt. In de tweede helft volgde een aantrekkelijke gelijkwaardige wedstrijd. Het was Jamal Bendadi die beide ploegen op gelijke hoogte bracht: 2-2. Maar in de slotfase wist CSV Apeldoorn de niet verdiende 2-3 te scoren.

DTS speelde een goede wedstrijd, die perspectief biedt voor de komende competitie. Dinsdagavond spelen de Edenaren bij het Scherpenzeelse De Valleivogels. Die wedstrijd begint om 20.00 uur.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie
advertentie