Café Doodgewoon in het Toon Hermans Huis Ede
4 september 2012 om 00:00 NieuwsEDE - Het Netwerk Palliatieve zorg houdt maandag 24 september weer een Café Doodgewoon in het Toon Hermans Huis Ede.
Ditmaal is Natuurbegraafplaats Heidepol uitgenodigd om een lezing te verzorgen over de mogelijkheden van de natuurbegraafplaats, gelegen tussen Arnhem en Ede, die op 18 juni jongstleden is geopend.
Het overlijden is een onderwerp waar niemand graag bij stil staat, maar waarmee we uiteindelijk allemaal geconfronteerd worden. Natuurbegraafplaats Heidepol vertelt deze avond over de laatste rustplaats op de natuurbegraafplaats, een mooi alternatief voor begraven en cremeren.
De deur van het Toon Hermans Huis Ede opent maandag 24 september om 19.00 uur. De lezing begint om 19.30 uur. De toegang is gratis.
Voor meer informatie www.heidepol.nl en aanmelden: 0318-619002 of info@toonhermanshuisede.nl
Het Toon Hermans Huis Ede is gevestigd aan de Telefoonweg 124b in Ede. www.toonhermanshuisede.nl
Samen Verder
Het Toon Hermans Huis Ede is er voor mensen met kanker, hun gezinsleden en verzorgers. Vanuit de regio Gelderse Vallei kunnen zij hier terecht voor diverse vormen van ondersteuning bij hun leven met kanker.
Het inloophuis is een plaats waar alle mensen die direct of indirect met kanker te maken hebben elkaar kunnen ontmoeten. Voor steun, voorlichting of om even hun verhaal kwijt te kunnen. Met dit doel worden naar behoefte activiteiten gepland, zoals lezingen en cursussen en er is een informatiecentrum. Ook op het gebied van ontspanning met creatieve activiteiten zoals zang en schilderen, een spelletje en uiteraard een kop koffie met lotgenoten is iedereen van harte welkom.
Vanaf april 2012 werkt het Toon Hermans Huis Ede samen met Ziekenhuis Gelderse Vallei door de inzet van gastvrouwen op de afdeling oncologische chirurgie.











