Open dag Gelderhorst
16 januari 2008 om 00:00 NieuwsEDE - De Gelderhorst in Ede houdt zaterdag 19 januari een open dag voor iedereen met belangstelling voor het werken in de zorg. De Gelderhorst biedt oudere Doven huisvesting, verzorging, dienstverlening en verpleging.
De Gelderhorst is het landelijk centrum voor oudere Doven en het werken in De Gelderhorst verschilt daardoor met het werken in een ‘horend’ zorghuis. De communicatie verloopt via gebarentaal en zijn er verschillende voorzieningen zodat doven en horenden goed met elkaar kunnen communiceren.
Belangstellenden zijn welkom vanaf 10.00 uur. Om een indruk te krijgen van het werken in De Gelderhorst worden rondleidingen verzorgd, vertellen medewerkers over hun werk en worden workshops gebarentaal gegeven. Bovendien kunnen de bezoekers kennis nemen van de vacatures en de sfeer proeven in een heel bijzonder zorghuis.
u Het programma van de open dag is te vinden op de website: www.gelderhorst.nl.












