Gewijzigde promotie- en degradatieregeling

9 september 2008 om 00:00 Nieuws

EDE - De voetballers in de derde en vierde klasse van het zaterdagvoetbal, moeten het komende seizoen rekening houden met een gewijzigde promotie- en degradatieregeling.

In tegenstelling tot de laatste jaren, is de nummer 10 van de derde klasse niet meer rechtstreeks verzekerd van handhaving. Men zal zich via een nacompetitie moeten zien te redden tegen een vierdeklasser of mogelijk een andere derdeklasser.

De kampioenen van de vierde klassen promoveert rechtstreeks naar de derde klasse. De periodekampioenen, er zijn slechts twee perioden te verdelen, spelen met de nummers 10 uit de derde klasse een nacompetitie. Dat betekent dat in totaal tien vierdeklassers en 4 derdeklassers via een loting aan elkaar gekoppeld gaan worden. In een thuis- en uitwedstrijd moet worden uitgemaakt welke 7 teams het jaar daarop in de derde klasse spelen.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie
advertentie