
Bewoner betrapt auto-inbreker(s) aan Klaprooslaan in Ede en wordt gestoken
24 januari 2025 om 07:06 Overig Nieuws uit EdeEDE Bij een woning aan de Klaprooslaan in Ede heeft vannacht rond 04:00 uur een incident plaats gevonden. Meerdere politiewagens en twee ambulances kwamen ter plaatse na een melding van een steekincident.
,,De eerste melding was een heterdaad inbraak waarbij de vermoedelijke inbrekers zijn overlopen”, laat de politie desgevraagd aan EdeStad.nl weten. Later bleek het te gaan om een vermoedelijke auto-inbraak. ,,Daarbij zou de bewoner zijn gestoken. Deze persoon is nagekeken door ambulancepersoneel en overgebracht naar het ziekenhuis, maar raakte gelukkig niet levensbedreigend gewond.”
TIPS OF CAMERABEELDEN
De Forensische Opsporing van de politie is ter plaatse een onderzoek gestart en heeft sporen veilig gesteld. Ook heeft de politie met een speurhond in de omgeving gezocht. ,,Het verdere onderzoek loopt, maar helaas is er nog niemand aangehouden. Als er mensen zijn die iets hebben gehoord of gezien, die meer weten of beschikken over camerabeelden uit de omgeving, dan horen we dat uiteraard heel graag.”
Mensen met informatie kunnen contact opnemen met de politie van Ede via tel. 0900-8844 of anoniem via M: 0800-7000. Online tips doorgeven kan op politie.nl.



















