Afbeelding
Airborne Luchtlandingen en Herdenking

Betaald parkeren bij Airborne Ede: ‘Laat de auto thuis en pak de fiets of het OV’

1 september 2025 om 15:29 Evenementen Airborne Ede 2025 Nieuws uit Ede

EDE Gemeente Ede roept bezoekers van de Airborne Luchtlandingen en Herdenking op om met de fiets of de gratis pendelbus naar de Ginkelse Heide te komen. Wie op zaterdag 20 september met de auto naar de Ginkelse Heide komt betaalt 6,50 euro.

De gemeente wil met de maatregel stimuleren dat zoveel mogelijk bezoekers op de fiets, met de pendelbussen of lopend naar de heide komen. Burgemeester René Verhulst: ,,De Airborne Luchtlandingen en Herdenking zijn onlosmakelijk verbonden met Ede. Heel veel bezoekers komen al jaren op de fiets of met het OV, dat is top en zien we graag nog meer. Ons advies is dan ook: laat de auto thuis.’’ 

PENDELBUSSEN

Vanaf station Ede-Wageningen rijden ook dit jaar gratis pendelbussen naar de Ginkelse Heide. Op de heide zijn extra fiets-parkeerplekken ingericht. Bezoekers met een officiële mindervalidenparkeerkaart blijven gratis parkeren. Wel geldt voor alle parkeerplaatsen: vol is vol.

Meer informatie www.ede.nl/bereikbaarheid-airborne

Lees meer over Airborne Ede in het dossier op EdeStad.nl

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie
advertentie