
Benoemingen in college van bestuur Christelijke Hogeschool Ede
15 december 2023 om 07:46 OnderwijsEDE De Raad van Toezicht (RvT) van de Christelijke Hogeschool Ede heeft Jan Hol en Pieter Oudenaarden voor een nieuwe termijn in het college van bestuur (CvB) van de CHE benoemd. Jan Hol wordt van augustus 2024 tot augustus 2026 voor een tweede termijn benoemd.
In 2026 treedt hij terug uit het CvB. Hij is dan 68 jaar. Pieter Oudenaarden gaat een derde termijn van vier jaar in het CvB in, ingaande per 1 januari 2025. Om de stabiliteit en continuïteit in het CvB te waarborgen, benoemt de RvT Jannette Meiling per 1 april 2024 tot derde lid van het CvB. Wanneer Jan Hol in augustus 2026 terugtreedt, zal Pieter Oudenaarden de rol voorzitter van het CvB overnemen en vormen Pieter en Jannette samen het CvB.
DOORSTROOM
Jannette Meiling is vanaf 2017 directeur van de Educatie-opleidingen van de CHE en is momenteel ook verantwoordelijk voor het deeltijdonderwijs van de CHE en voor de beleidsportefeuille Onderwijs. Pieter Jaap Aalbersberg, voorzitter van de RvT: ,,De RvT vindt de interne doorstroom van talent belangrijk. Jannette Meiling is een ervaren directeur die het hbo grondig kent en een goede drager van de christelijke identiteit van de CHE is. Met haar benoeming in het CvB heeft CHE in 2026, als Jan Hol terugtreedt, een ervaren CvB dat goed op elkaar is ingespeeld en dat de strategische koers van de CHE kan vasthouden en uitvoeren.”













