Afbeelding
Robin van de Krol

Carlo van der Jagt neemt Duofort over van Peter van der Jagt

16 oktober 2026 om 13:09 Zakelijk Nieuws uit Ede

EDE Carlo van der Jagt neemt per 1 januari 2027 Duofort over van zijn vader Peter van der Jagt. Dat werd bekendgemaakt op het jubileumfeest op 1 oktober 2026, precies 25 jaar nadat het Edese bedrijf is opgericht.

Carlo werkt al ruim vijf jaar bij Duofort. Hij begon als jonge vloerspecialist en groeide de afgelopen jaren door binnen het bedrijf. Op het feest onthulde Duofort ook een nieuw logo en werd Arno in het zonnetje gezet voor 25 jaar vakmanschap bij Duofort.

CULTUUR ALS FUNDAMENT

,,Wat Duofort bijzonder maakt, is onze cultuur”, zegt Carlo. ,,We hebben samen lol, maar zijn ook echte vakmensen. We gaan er vol voor en leveren mooi werk af, voor en met onze partners. Die kameraadschap zit in het hele team, en dat team is Duofort.” Peter: ,,Ik ben dankbaar voor wat wij de afgelopen 25 jaar als Duofort hebben neergezet en vooral ook super trots dat ik het stokje door mag geven aan de nieuwe generatie.”

SAMEN ZORGEN DAT VLOEREN LANGER MEEGAAN

Duofort wil vloeronderhoud verduurzamen en ervoor zorgen dat vloeren langer meegaan. Daarom wil Carlo samen met het team nog vaker direct aan de slag zodra een vloer is gelegd. Want hoe eerder een vloer goed onderhouden wordt, hoe langer hij meegaat. ,,Dat kunnen we niet alleen”, zegt Carlo. ,,Daarvoor werken we graag samen met iedereen die hetzelfde doel voor ogen heeft: vloeren die langer meegaan. Wie wil sparren, is altijd van harte welkom!”

Peter blijft ‘aan boord’ en kiest bewust voor het onderdeel waar hij de meeste energie van krijgt. ,,Ik ga me volledig richten op sales. Dus wie dacht van mij af te zijn, heeft pech”, zegt Peter met een knipoog.

Foto: Robin van de Krol
Foto: Robin van de Krol
Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie
advertentie