Nieuwe formule voor Restaurant Pomphuis Ede
13 februari 2013 om 00:00 OndernemendHet restaurant, gelegen aan de Klinkenbergerweg in Ede, heeft de kaart op een andere manier opgebouwd. ,,Onze nieuwe formule betekent dat we de vaste prijs van €27,50 hanteren voor een menu van drie gangen. Het principe van à la carte is niet helemaal verdwenen, omdat de gast nog steeds een keuze kan maken uit onze gerechten. Het aanbod is nu verdeeld in zeven voorgerechten, zeven hoofdgerechten en vijf nagerechten.”
Kwaliteit
De kwaliteit die de gast gewend was van Pomphuis blijf gewaarborgd. ,,Wat voorop staat, is dat we werken met verse producten en alles zelf maken”, vertelt Van der Zandt. Iedere twee maanden wordt de kaart aangepast. ,,We werken altijd met seizoensproducten, omdat je dan beschikt over de mooiste en meest verse producten. Daarnaast kijken we naar de trends binnen de culinaire wereld. Zo willen mensen graag genoeg keuze hebben in gerechten, maar kijken we ook naar de diverse stijlen. Onze kaart heeft van alle landen iets en de opkomst van Oosterse invloeden wordt ook bij ons verwerkt. Onze chef-kok Djoelan Bovenschen leidt op een gedreven manier de keuken. Hij kan vreselijk lekker koken, maar wat ook erg belangrijk is, is dat er binnen het bedrijf gepassioneerd wordt gewerkt.’’
Kaarslicht
Van der Zandt omschrijft een avond in Pomphuis: ,,Gezellig bij kaarslicht dineren met een lekker muziekje op de achtergrond. Naast goed eten staat gastvrijheid hoog in het vaandel. De bediening is netjes, maar niet te formeel. Zo zorgen we voor een ontspannen, gezellige ambiance. Ook hebben we de beschikking over een ruim opgezet, verwarmd terras. Het Pomphuis is voor iedereen.”
Het team van zo’n twintig man, voor en achter de schermen, is erop gefocust om het iedereen naar de zin te maken. Daar zit voor Van der Zandt ook de uitdaging: ,,Als we een gezellig, vol restaurant hebben waar iedereen zich op z’n gemak voelt, ben ik zeer tevreden. Het is leuk om samen met mijn vrouw Mathilde Rijsemus en het jonge, gepassioneerde team iets leuks neer te zetten.”
Het Pomphuis is ook af te huren voor diverse soorten feesten en bruiloften. ,,We hebben het dan echt over maatwerk. Het gehele traject, van begin tot einde, zijn we in overleg om aan alle wensen te voldoen. Hetzelfde geldt voor onze catering; we verzorgen een gedeelte van uw feest, of juist van begin tot eind.”
Restaurant Pomphuis is van dinsdag tot en met zondag geopend vanaf 17.30 uur en is gevestigd aan Klinkenbergerweg 41. Tel. 0318 653133, www.restaurantpomphuis.nl
Foto:
Ton van der Zandt met zijn gepassioneerde chef-kok Djoelan Bovenschen.












