Bennekom
Bennekom @Theo Beumer
Live

Wie wint het Ede Stad zaalvoetbaltoernooi?

28 december 2024 om 13:30 Voetbal Nieuws uit Ede

EDE De zesde editie van het Ede Stad zaalvoetbaltoernooi is vandaag toe aan de finaledag. In de Van der Knaaphal in Ede staan Bennekom, Lunteren, DTS Ede en Fortissimo tegenover elkaar om te bepalen wie de opvolger wordt van DTS Ede, dat de vorige editie won. Of weet DTS Ede haar titel te verdedigen? Dit liveblog wordt gemaakt door verslaggevers Eip Janssen en Wim van Kessel, samen met fotograaf Theo Beumer.

17:15 uur. De prijzen zijn uitgereikt. Lunteren wint het toernooi, voor DTS Ede, Bennekom en Fortissimo. Luciano van Ommeren (Fortissimo), Rob van Eem (Lunteren), Bilal Tmim (DTS Ede), Mo Hamdani (Fortissimo) en Yassin Hazzat (Bennekom) zijn verkoren voor het All Star team. Hiermee komt ook een einde van deze deze weblog. Bedankt voor uw aandacht. Later nog een verslag van het toernooi . 

16:49 uur: Strafschoppen. Rick Degenaar: 1-0; Thom Stunnenberg: 1-1; Thom Rijnders 2-1; Amine Boukadour: 2-2; Dave van den Ham 3-2; Youssef el Hammouchi mist; Max Degenaar 4-2; Bilal Tmim 4-3; Steijn Kuppens 5-3. Lunteren wint het Ede Stad toernooi.

16:35 uur: Bilal Tmim en Youssef el Hammouchi verzuimen de de aansluitingstreffer te produceren. Daar is dan wel de 2-1 van Bilal Tmim. En ook de 2-2 van Amine Boukadour. De wedstrijd draait helemaal. Steijn Kuppens schiet in eigen doel: 2-3. Max Degenaar profiteert van een DTS Ede fout: 3-3. Een laatste poging van Rick Degenaar gaat over. Strafschoppen.

16:28 uur: Tweede helft tussen Lunteren en DTS Ede is hervat. Met Youssef el Hammouchi langs de kant vanwege geel, profiteert Lunteren. Nu is Dave van den Ham de aangever en Rick Degenaar de schutter: 2-0. Kan DTS Ede het in de resterende tien minuten nog goed maken? 

16:12 uur: De finale is begonnen. Eerste kans is voor Rob van Eem namens Lunteren. Een leep balletje van Rick Degenaar, wordt netjes door Dave van den Ham afgerond. Lunteren leidt met 1-0. Met een vrije trap op de paal is Rick Degenaar dicht bij de 2-0. Ook Jacy Groeneveld raakt de paal namens DTS Ede. Het blijft 1-0 voor Lunteren. Dat is ook de ruststand.

16.01 uur: Bennekom wint met 3-1 van Fortissimo en legt beslag op de derde plaats. We gaan ons opmaken voor de finale tussen Lunteren en DTS Ede. Pakt Lunteren de titel of weet DTS Ede de titel te prolongeren? 

15.55 uur: Maurice Kuppens krijgt de bal voor zijn voeten en laat het net trillen: 2-1. De aanvoerder beslist de wedstrijd en doet goede zaken voor de topscorerstitel. 

15:44 uur: Gele kaart voor Yassine el Hajri. Tot de rust weet Fortissimo niet te profiteren van het mannetje meer. Opvallende rol voor Fortisismo doelman Luciano van Ommeren, die veel ballen stopt. 

15:28 uur: Troostfinale tussen Bennekom en Fortissimo is begonnen. Jeroen Fluit schiet met zijn linker de 0-1 binnen voor Fortissimo. De jonge Yassine el Hajri produceert na een mooie actie de gelijkmaker: 1-1. 

15:17 uur: Het blijft 3-4 voor DTS Ede. Omdat Youssef el Hammouchi een poging op een leeg doel op de paal zag belandden, bleef het spannend tot de laatste seconde. Maar uiteindelijk trok DTS Ede aan het langste eind. 

15:12 uur: DTS Ede was er al een paar keer dicht bij. Maar uiteindelijk is het dan 3-4 door Maarten van Steenbeek. 

15.03 uur: We hadden nog weinig van hem gezien. Maar met een uithaal zorgt Bilal Tmim voor gelijkmaker: 2-2. Met een uitval uit het boekje, brengt Thom Stunnenberg DTS Ede aan de leiding. Direct daarna de 3-3 van Robin Meurs. 

15:00 uur: Rust bij Fortissimo tegen  DTS Ede: 2-1. DTS Ede valt aan, en was op slag van rust via Amine Boukadour nog dicht bij gelijkmaker. Wedstrijd kan nog alle kanten op. 

14.45 uur: Tweede halve finale tussen DTS Ede en Fortissimo is begonnen. Mo Hamdani opent binnen de minuut de score: 1-0. En Robin Meurs verhoogt de score naar 2-0. DTS heeft nog geen kans gehad. Maarten van Steenbeek maakt direct de eerste kans: 2-1. 

14:34 uur: Lunteren wint met 1-0. Bennekom was er nog twee keer dicht bij via Maurice Kuppens en David van Wijngaarden. Maar doelman Wiebe Hendriks gaf geen krimp. Het slim spelende Lunteren met Rob van Eem, die overal tussen zat, zorgt voor de eerste verrassing van de dag. Bennekom dat vrijdag een uitstekende indruk maakte, moet zich gaan opmaken voor de troostfinale. 

14.28 uur: Daar is dan de eerste echte kans voor Bennekom via Maurice Kuppens. Knappe redding doelman Wiebe Hendriks. In tegenstoot is Steijn Kuppens dicht bij de 2-0. Dezelfde Kuppens mist nog een beste kans. 

14:23 uur: Zelfde spelbeeld. Bennekom valt aan, beste kans weer voor Lunteren via Max Degenaar. Nog 1-0 voor Lunteren. 

14:15 uur. Rust bij Lunteren tegen Bennekom: 1-0. Het nerveus ogende Bennekom valt aan, maar komt niet verder dan wat schoten. De beste kansen waren voor Lunteren met een opvallende rol voor de jeugdige Julian Vermeer. 

14.10 uur: Eerste gele kaart voor Rick Degenaar. Een minuut daarna ook geel voor Yassine el Hajri. Daar maakt Max Degenaar direct gebruik van: 1-0. Lunteren verzuimt de 2-0 te maken. Bennekom speelt veel te haastig. 

14.00 uur. Start eerste halve finale tussen Bennekom en Lunteren.

13.50 uur: De eerste toeschouwers melden zich. Spelers bezig met warming up. 

Afbeelding
Afbeelding
DTS
Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie
advertentie