
SDS ’55 neemt met nederlaag afscheid van het bekertoernooi
17 september 2022 om 18:14 VoetbalWEKEROM Derdeklasser Terschuurse Boys liet er tegen vierdeklasser SDS ’55 geen gras overgroeien. De Wekerommers gingen met 2-6 ten onder. De bekerstrijd 2022/2023 is geschiedenis.
Eip Janssen
,,Ik ben van de nederlaag bepaald niet in de war. Terschuurse Boys is gewoon een goede ploeg. Daarbij was SDS ’55 door omstandigheden absoluut niet op oorlogssterkte. Vanuit die bril bekijk ik het resultaat. Dinsdagavond zullen we er kort bij stilstaan. Daarna gaat het vizier op de eerste competitiewedstrijd bij mijn oude ploeg VV Barneveld”, keek SDS ’55 trainer Gerwin Dekker terug.
Hij zag zijn ploeg zes doelpunten incasseren. Dat waren er in de eerste twee bekerwedstrijden tegen Advendo’57 en Kesteren precies nul. ,,Een paar persoonlijke fouten lagen aan de zes tegen doelpunten ten grondslag. Wij hadden onvoldoende grip op de snelle spitsen van Terschuurse Boys. Zo eerlijk moet je ook zijn. Voor SDS ’55 scoorde Gerben van Donselaar tweemaal. Hoewel ik in de bekerstrijd natuurlijk graag de knock-out fase had bereikt, is alles op de competitie gericht. Die is voor de club het allerbelangrijkste”, sluit de SDS ’55 trainer af.


















